Profil

profil

Narodil jsem se, vyrůstal a studoval v Japonsku. Po absolvování tokijské univerzity Waseda jsem se zabýval mezinárodním obchodem. Ten mě zavedl do mnoha zemí, jako jsou Spojené státy americké (New York a Boston), Filipíny, nebo Česká republika, kde nyní dlouhodobě žiji.

Od svých raných let se věnuji četbě literatury a studiu kultury, historie a tradic nejen Japonska, ale i mnoha dalších zemí. Ve spojení s mou profesí jsem tak nashromáždil mnoho poznatků a zkušeností, které jsou mi neocenitelnou pomocí při zprostředkovávání kulturních rozdílů jednotlivých zemí. Uvědomuji si, že klíčovým faktorem pro spojení lidí odlišných kultur je jazyk. Jeho znalost Vám může ve veliké míře napomoci k úspěchu.

S praktickou výukou japonského jazyka a kultury mám sedm let zkušeností, zejména v rámci individuálních lekcí. Ať je student naprostým začátečníkem, nebo pokročilým, vždy respektuji jeho individuální preference a cíle. Pro jednotlivé studenty mám připravené vlastní učební materiály, které v průběhu kurzu střídám dle dosažené úrovně nebo konkrétních požadavků každého studenta. Studentům pomáhám vyjádřit myšlenky jak v mluvené, tak i v psané japonštině. Při výuce se snažím klást důraz na to, co chce student sám říci, než na učení se textů z knih. Student si tak dokáže snadno ověřit, kde jsou jeho nedostatky, a následně je rychle napravit. Tímto přístupem dociluji toho, že je naučená látka skutečně užitečná jak v každodenní komunikaci, tak v komplikovanejších případech promluvy.

Advertisement

One thought on “Profil

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s